Szeretek vidáman és lelkesedéssel közelíteni a dolgokhoz, biztatni másokat, csillagokat nézni, teát főzni és új dolgokat tanulni.
Vácon végeztem szociálpedagógusként és drámatanárként, majd Budapesten Interkulturális Pszichológia és Pedagógia szakon szereztem mesterdiplomát.
Az elmúlt éveket a Bárka Alapítványnál töltöttem, mely a Jean Vanier által alapított ökumenikus, nemzetközi család tagja. A Bárka missziója az értelmi sérült emberek számára munkahely, közösség és lakhatás nyújtása, olyan környezetben, ahol segítők és sérültek egy életközösségben élnek és dolgoznak. Az alapítvány műhelyében gyertyaöntéssel, nemezeléssel foglalkoztam, közösségi programok vezetésében és szervezésében vettem részt, valamint az alapítvány közösségi médiában való kommunikációját intéztem.
Kamaszkoromtól kezdve vagyok segítő és szervező különféle gyermektáborokban, gyermekprogramokon itthon és külföldön. Magyarországon a Bátor Tábor önkénteseként krónikusan beteg gyermekeket táboroztattam élményterápiás módszerekkel. Jelenleg a hasonló célú romániai Yuppi Tábormozgalom Egyesületnél vagyok önkéntes. Itt korábban kézműves programokat dolgoztunk ki és vezettünk párban, az utóbbin időben az önkéntesek képzésében és a programfejlesztésben, illetve a kétnyelvű nyári tábor alatt az önkéntesek koordinálásában veszek részt. A táborok nem csak a gyermekeknek jelentenek élményt, hanem az önkéntesek (tábori nyelven: manók) számára is életre szóló tapasztalatokat adnak.
Már régóta fontos része életemnek a zene, a színház és általában a művészet. 10 évig jártam zeneiskolába zongora majd énekszakra, jelenleg egy templomi zenekarban gitározok és énekelek. 2 évet töltöttem egy budapesti színház stúdiójában, ahol több darabot is színre vittünk, de egyéb amatőr csoportokban is játszottam már. Most egy drámatanár barátnőmmel színjátszó csoportot vezetünk kiskamaszok számára.
Szeretek vidáman és lelkesedéssel közelíteni a dolgokhoz, biztatni másokat, csillagokat nézni, teát főzni és új dolgokat tanulni.
A programba legfőképp azért jelentkeztem, mert sok ismerősöm, barátom életén azt látom, hogy idegen környezetben nehezen tudják megőrizni magyarságukat, de közösséget, barátokat találni sem egyszerű. A Kőrösi Csoma Program lehetőséget ad arra, hogy a magyarok beilleszkedését és összetartását könnyebbé tegyük.