Torontóban születtem és részben ott nevelkedtem, de ennek ellenére családom a mai napig nagyon fontosnak tartja a magyar, keresztény kultúra ápolását. Annak idején a torontói magyar közösség aktív tagjai volt családom, így már kisgyerekkoromban a cserkészet és a magyar iskola meghatározó élményekkel gazdagított. Egészen fiatalon éreztem, hogy a magyar kultúrával, melyet főként a cserkészet által ismertem meg, könnyen azonosulni tudok, hiszen ez a hovatartozás mindig is fontos volt a családomnak és nekem is. A 2007-es londoni világ cserkésztalálkozó volt talán az első meghatározó élmény az életemben, ahova a magyar kontingens tagjaként döbbentem rá arra, milyen remek érzés egy nemzetközi közegben magyarnak vallani magam.
Középiskolai tanulmányaimat egy angol két tannyelvű gimnáziumban végeztem, ahol nagy hangsúlyt fektettek az idegen nyelvek és a kultúraközi civilizáció elsajátítására. Kitűnőnek tűnt számomra ez a humán vonal, így a Károli Gáspár Református Egyetem anglisztika szakára iratkoztam be, ahol egy ösztöndíj segítségével a belgiumi Katolieke Universiteit Leuven-en tölthettem két szemesztert. Itt betekintést nyerhettem a kultúraközi kommunikáció, a nyelvészet és a világirodalom rejtelmeibe. Az alapképzés után szerettem volna folytatni tanulmányaim, így kerültem az Universitat Autònoma de Barcelona-ra. Itt nyelvészetet és angol nyelvű népek irodalmát kutattam. Szerencsés voltam, hiszen Barcelonában sikerült egy általános iskolában egy tanítói állás szereznem, így újra gyerekközegbe kerültem. Mesterdiplomámat befejezvén, otthon szerettem volna hasznosítani tudásom, így kerültem egy budapesti nemzetközi óvodába, ahol nem csak hasznosíthattam az eddig szerzett tudásom, de sok új tapasztalatot is szerezhettem.
Vidám és nyitott személyiségem segítségével igyekszem úgy dolgozni, melynél nem csak a cél a lényeg, hanem maga az út. Legtöbb esetben ezen az úton az érzelmeim és a maga a siker ösztönöz. Úgy érzem ez a program tökéletes lehetőség arra, hogy újra egy bizonyos útra figyelhessek és gazdagíthassam munkámmal az adott ausztrál magyar közösséget. Nagy kihívásnak tartom ezt a fél évet, hiszen a Kőrösi Csoma Sándor Programban az ember nem csak hazájának, de magának is bizonyíthatja, hogy a kultúrával kapcsolatos értékek igenis bennünk élnek. Bízom benne, hogy nemzeti öntudatommal népszerűsíteni tudom a magyar hagyományokat, és aktívan hozzájárulhatok azok megőrzéséhez.