Szeretem az új kihívásokat, szeretek tanulni, tanítani, új embereket megismerni. Úgy érzem, hogy a Kőrösi Csoma Sándor Program minderre lehetőséget ad.
Érettségi után Budapestre költöztem, és a Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátó-ipari és Idegenforgalmi karának Turizmus-vendéglátás szakos hallgatója lettem, tanulmányaimat azóta itt folytatom.
Az egyházközösségen keresztül kerültem kapcsolatba a 362. számú Szent Mihály cserkészcsapattal, ahol cserkész fogadalmat tettem. Lelkesen részt vettem a mozgalom munkájában, a heti összejöveteleken. és az élményekben gazdag táborokban is.
Az egyetem megkezdéséig mindennapos művészeti képzésre jártam. Ennek keretei között 5 évig hegedültem, 9 évig kórusban énekeltem, illetve egyéni és társas énekléssel foglalkoztam. Óvodás korom óta a mai napig aktívan foglalkozom néptánccal, amely meghatározó szerepet tölt be az életemben. A magyar néptánc alapjaival a Kerka Néptáncegyüttes tagjaként ismerkedtem meg, 2010-től pedig a Szentendre Táncegyüttes aktív tagja vagyok. Rendszeresen járok tánctáborokba és táncházakba is, ahol egyre több tájegység táncával, dallamvilágával és dalaival ismerkedhetek meg. A táncházakban már többször felkértek tánctanításra is. A Fitos Dezső Társulat tagjaként 2013-ban ellátogathattam egy szabadtéri népművészeti és hagyományőrző fesztiválra, a Washingtonban rendezett Smithsonian Folklife Festival-ra. Itt tapasztaltam meg a földrajzilag nagyon távol élő magyarok hazaszeretetét, az anyaországhoz való ragaszkodását. A fiatalok és a gyermekek is kíváncsi tekintettel fogadták a néptáncot, a népdaléneklést és a különféle kézműves foglalkozásokat.
Szeretem az új kihívásokat, szeretek tanulni, tanítani, új embereket megismerni. Úgy érzem, hogy a Kőrösi Csoma Sándor Program minderre lehetőséget ad. Azért jelentkeztem a programra, mert fontosnak tartom Magyarország és a világban élő magyarság összetartozását.