Az én utam az, hogy a saját népi kultúrámat minél szélesebb körben ismertté tegyem
Néptáncos családba születtem, ezért elképzelhetetlen volt számomra, hogy ne műveljem a népi kultúra valamelyik ágának. Gyerekként népdaléneklési versenyeken vettem részt, később belekóstoltam a néptánc világába is. A zenével a táncos évek alatt kezdtem el foglalkozni, először a brácsával ismerkedtem meg, majd hegedülni is kezdtem.
Az általános iskola után tanulmányaimat a váci Zeneművészeti Szakközépiskolában folytattam. Itt népi hegedű szakon végeztem, ahol neves tanáraim Salamon Beáta és Blaskó Csaba voltak. Középiskolai éveim alatt számos versenyen, tanulmányi úton, nyári táborban, külföldi utazáson, népzenei gyűjtésen vettünk részt, amelyek mind megerősítették bennem, hogy az én utam az, hogy a saját népi kultúrámat minél szélesebb körben ismertté tegyem.
Jelenleg több zenekar tagja is vagyok. A pécsi székhelyű Szemző Angéla és Zenekarában brácsán és harmonikán játszom. Kaposváron a Somogy Zenekarban használhatom a legtöbb tudásomat, és hegedűn, brácsán, harmonikán és bőgőn is játszhatok. Saját zenekaromban – Járom zenekar – zenekarvezetői szerepet töltök be, valamint prímásként tevékenykedek. Zenekaraimmal a koncertek mellett gyakran kísérünk néptáncosokat, vagy zenélünk játszóházakban, táncházakban.
Fontosnak tartom, hogy a magyar népi kultúra iránti érdeklődést a külföldön élő magyar közösségekben is fenntartsuk. Célom, hogy a Kőrösi Csoma Sándor Program keretén belül a melbourne-i magyar közösséggel dolgozó zenésztársaim korábban megkezdett munkáját folytassam, zenei tudásomat, tapasztalataimat minél több emberhez eljuttathassam.