A néptánc és a népművészet gyakorlása, ápolása, terjesztése és átadása életem meghatározó része.
1991 óta foglalkozom néptánccal. Középiskolai tanulmányaimat néptánc szakon folytattam a békéscsabai Bartók Béla Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézményben, majd 2005-ben szakmai vizsgát tettem. 2005 és 2010 között a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán néprajzot és történelmet tanultam, 2016 januárjában a Károli Gáspár Református Egyetemen végeztem történelemtanár szakon.
2010. első felében a gyulai Harruckern János Közoktatási Intézmény kollégiumában nevelői és csoportnevelői munkát láttam el. A kollégiumi események gyakori részét képezték a táncházak és tánctanulás, ami a közösségépítés szempontjából igen fontos volt. 2011 májusától a mezőberényi Leg a Láb Alapfokú Művészetoktatási Intézmény pedagógiai asszisztenseként, később tanáraként tevékenykedtem. Ennek az iskolának a fő profilja a néptánc, néphagyomány, gyermekjáték oktatás. 2011 januárjától kezdve Békéscsaba több iskolájában is tanítottam történelmet és néprajzot. 2017-től a gyulai Almásy kastély tárlatvezetője voltam.
Szabadidőm nagy részét is a néptánc tölti ki. 2001 és 2009 között a békéscsabai Hétpróbás Néptánciskola, majd a Balassi Táncegyüttes, 2011 és 2015 között pedig a szarvasi Tessedik Táncegyüttes tánckarát erősítettem. 2013 szeptemberétől a békéscsabai Csaba Nemzetiségi Néptáncegyüttesben táncolok. A néptánc, a népművészet gyakorlása, ápolása, terjesztése és átadása az életem meghatározó részét képezi. Fontosnak tartom, hogy kultúránkat, értékeinket minél szélesebb körben terjeszthessem, és ha tehetem, nem csak szűkebb hazánkban, hanem a külföldi magyarság körében is. Örülök, hogy én is értékmegőrző, hagyományápoló tevékenységet végzek, és a széles magyar kultúra egy színes szegmensét képviselhetem.