Építészként és táncosként is azt gondolom, hogy népi kultúránk különösen gazdag, és nekünk, amit csak lehet, meg kell ebből őriznünk
Győrben a Révai Miklós Gimnáziumban tanultam, érettségi után kerültem Budapestre, ahol a Műszaki Egyetemen építészmérnökként végeztem. Azóta tervező építészként Győrben dolgozom, emellett táncolok és táncot tanítok.
A néptánccal és a népi hagyományokkal Muszka György tanítványaként még az általános iskolában ismerkedtem meg. Később csatlakoztam a Rába Néptáncegyütteshez, de Budapesten jártam a Kertész Táncegyletbe is, hogy más szemléletet is megismerjek. Ennyi idő alatt jelentős tapasztalatot szereztem a különféle Kárpát-medencei táncokról, és az ott élők kultúrájáról, életmódjáról. Azt gondolom, hatalmas szerencsém van, hogy sokat láthattam Erdély kulturális sokszínűségéből, sok értékes emberrel találkozhattam, és tanulhattam tőlük.
Győrben társaimmal elindítottunk egy egyetemi néptánccsoportot, azzal a céllal, hogy a néptánchoz való kötődésen keresztül egy összetartó közösséget kovácsoljunk, és közösen ápoljuk hagyományainkat. Együttesünk havi rendszerességgel szervez táncházakat, lehetőségeink szerint hagyományőrző zenészek, táncosok részvételével.
A Kőrösi Csoma Sándor Program során elsősorban a már elsajátított tudást szeretném Argentínában továbbadni. Építészként és táncosként is azt gondolom, hogy hagyományaink, népi kultúránk különösen gazdag, és nekünk, amit csak lehet, meg kell ebből őriznünk, és erről az alapról kell tovább építkeznünk.